Wyślij wiadomość
Dom >

Eberry Electric Co., Ltd. profil firmy

Eberry Electric Co., Ltd.
Eberry Electric Co., Ltd.
Szczegóły firmy

Rynek Główny:

Ameryka Południowa , Zachodnia Europa , Azji wschodniej , Azja Południowo-Wschodnia , Bliski Wschód , Afryka , Oceania , Na calym swiecie

Rodzaj działalności:

Producent , Eksporter , Firma Handlowa , Sprzedawca

Marki:

EBERRY

Ilość pracowników::

50~100

Coroczne wyprzedaże::

10000000-15000000

Rok założenia::

2009

Eksport szt.::

30% - 40%

Klienci obsługiwani:

96

Wstęp

 

Eberry Electric Co., Ltd.została założona w 2013 roku w Yueqing --- pochodzenie przemysłu elektrycznego w Chinach.Jest to kompleksowe przedsiębiorstwo zajmujące się badaniami i rozwojem, produkcją, sprzedażą i obsługą posprzedażną wewnętrznego wyłącznika próżniowego wysokiego napięcia prądu przemiennego, wyłącznika próżniowego z magnesami trwałymi, zewnętrznego wyłącznika próżniowego, zewnętrznego przełącznika obciążenia próżniowego i bezpiecznika fotowoltaicznego itp. Ponadto , Zapewniamy również OEM, dostosowany elastyczny schemat konfiguracji dla naszych klientów.

Dzięki ciągłemu rozwojowi przenieśliśmy się do nowej fabryki w lutym 2023 roku. Nowa fabryka ma łącznie sześć pięter o powierzchni ponad 8 000 metrów kwadratowych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej fabryki i czekamy na współpracę z Tobą!

Chiny Eberry Electric Co., Ltd. profil firmy 0

Praca

Jesteśmy profesjonalnym producentem wyłączników próżniowych.
Mamy 15 lat doświadczenia w projektowaniu i rozwoju.
Posiadamy profesjonalny zespół odpowiedzialny za kompleksowe rozwiązanie.

Historia

Eberry Electric Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem, który dostarcza niezawodne i wysokonapięciowe komponenty do systemów przesyłu i dystrybucji energii.To także zintegrowane i zmodernizowane badania i rozwój, produkcja, sprzedaż, obsługa posprzedażna i handel.Firmy technologiczne.
Firma posiada zespół wysoko wykwalifikowanych i profesjonalnych pracowników.Obecnie sztandarowymi produktami marki „E-BERRY” są wewnętrzne wyłączniki próżniowe wysokiego napięcia prądu przemiennego, wyłączniki próżniowe z magnesami trwałymi, zewnętrzne wyłączniki próżniowe oraz zewnętrzne próżniowe przełączniki obciążenia itp., które odgrywają coraz ważniejszą rolę w wielu głównych systemach inżynierskich na terenie całego kraju.Funkcjonalność i zaufanie użytkowników.Jednocześnie aktywnie eksploruje rynki zagraniczne.
Firma przywiązuje dużą wagę do kultywowania i wchłaniania różnorodnych talentów zawodowych i technicznych, stale standaryzuje zarządzanie i kształtuje tryb zarządzania dostosowany do własnych potrzeb.Jednocześnie stale wprowadza zaawansowaną technologię produkcji i sprzęt do testowania produkcji w kraju i za granicą;stale zwiększa wysiłki w zakresie badań i rozwoju technologii produktów oraz inwestycje kapitałowe;wieloletnia i ścisła współpraca z wieloma krajowymi uczelniami, instytucjami naukowo-badawczymi.

Nasz zespół

 

Mamy profesjonalny zespół techników w tym obszarze, witamy klientów z całego świata, odwiedź naszą stronę internetową i poinformuj nas, jeśli masz jakiekolwiek potrzeby, nie możemy się doczekać, aby zapewnić Ci dobre usługi!

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Wyłącznik próżniowy VCB Dostawca. Prawa autorskie © 2023-2024 vcbbreaker.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.